zondag 4 oktober 202010.00 uur Ds. Lyonne Verschoor uit Oud-Beijerland Israël zondag

De bloemen van afgelopen zondag gingen met een hartelijke groet naar Dhr. en Mw. Blanker-in ’t Veld aan de Lindenlaan in Maasdam.

Afgelopen zondag ging Ds. J. Noordam uit Nieuwendijk NB bij ons voor in een dienst viering Heilig Avondmaal. Wij lazen uit Openbaringen 22. De Tekst van de overdenking kwam uit vers 17: “De Geest en de bruid zeggen: Kom! Laat wie luistert zeggen: Kom! Laat wie dorst heeft komen; laat wie dat wil vrij drinken van het water dat leven geeft. Na de overdenking werden wij genodigd aan het Heilig Avondmaal om teken van brood en wijn tot ons nemen tot een volkomen verzoening van al onze zonden. Wat een mooi en dankbaar teken dat God ons gegeven heeft in zijn zoon “Jezus Christus” die gestorven is om ons te redden. O Christus, ons van God gegeven, Gij tot in alle eeuwigheid de weg, de waarheid en het leven, Gij zijt de zin van alle tijd. Vervul van dit geheimenis uw kerk die in de wereld is. (NLB 653-7) U kunt deze dienst terugluisteren op www.kerkdienstgemist.nl

Komende zondag hoopt Ds. Lyonne Verschoor uit Oud-Beijerland bij ons voor te gaan in een dienst die in het teken van “Israelzondag” zal staan. Voor alle kerkgangers ligt er een speciale uitgave van Christenen voor Israel klaar om mee naar huis te nemen. U dient zich nog steeds aan te melden bij onze koster volgens onze covid-19 regels met een maximum van 45 personen.

Omzien naar elkaar: Mw. M.C. van de Burgh-in ’t Veld isin het ASZH  geopereerd aan haar heup, op het moment dat u dit leest is zij overgeplaatst naar de revalidatie afdeling van het ziekenhuis. Wij wensen haar van Harte Beterschap toe. Mw. A.J. Sluimer-Konijnendijk heeft het moeilijk met haar verdere herstel. Wij wensen haar heel veel sterkte toe. Mw. A. de Penning-Kruithof is voor revalidatie overgeplaatst naar Revalidatiezorg Dordrecht Albert Schweitzer plaats 12-14 3318 AS Dordrecht Locatie Wantij kamer 314. Heel veel sterkte en hopelijk een voorspoedig herstel. Mw. Joke Moelker heeft een geslaagde operatie achter de rug en is nu thuis herstellend. In onze gemeente hebben zich al de nodige positief geteste gemeenteleden voorgedaan. Gelukkig voor zover wij weten geen ernstig zieken. Wij wensen alle zieken, eenzamen, ouderen of mensen die het moeilijk hebben heel veel sterkte en kracht toe en waar mogelijk van Harte Beterschap.

Van de Rommelmarkt Commissie: Overgebleven planten en struiken na de Rommelmarkt staan aan Hoeksedijk 59. Kan uw tuin nog een stek of struik gebruiken? Fiets even langs en voor het kleine bedrag van € 0,50 of € 1,- kiest u naar eigen voorkeur. Fijn als de planten een nieuw thuis vinden en het geld kan door de brievenbus!  De opbrengst is voor de Rommelmarkt. De Boekenbus ‘Stap in de wereld van boeken’ staat zaterdag 3 oktober 2020 op het Kerkplein aan de Raadhuisstraat 37 in Maasdam. Om ons te houden aan de RIVM-regels is er handgel, mag er één persoon of gezin tegelijk in de bus en heeft u 10 minuten de tijd om een boek te zoeken. Wachten kan op het kerkplein op gepaste afstand en bij slecht weer staan er stoelen gereed in het Ontmoetingscentrum. Bent u met de auto dan kunt u daarin wachten op uw beurt. De Boekenbus is geopend van 9.00 tot 12.00 uur.  De opbrengst van de verkochte boeken komt ten goede aan de kerk. Graag ontvangen wij uw overtollige boeken tijdens openingsuren. Encyclopedieën, biebboeken, boeken die stuk zijn en folders mag u thuis al bij het oud papier verzamelen. Informatie https://www.facebook.com/marktmaasdam/

Schoenendoosactie 2020 Dit jaar is er weer  een schoenendoosactie in de gemeente van Maasdam. Deze actie wordt georganiseerd door Kindernevendienst Klein Begin. Deze actie loopt tot uiterlijk zondag 15 november 2020. Dan kunnen de dozen verstuurd worden als kerstcadeau voor de kinderen!!!! Het idee van de actie is simpel, pak een lege schoenendoos en tover deze om tot een kostbaar geschenk. Dit jaar gaan de dozen naar kinderen in Afrika, Oost-Europa en mogelijk naar kinderen in de vluchtelingenkampen in Griekenland. De uitleg wat in de dozen mag/kan staat in de folder welke bij de ingang van de kerk liggen. Voor meer informatie kunt u kijken op de website www.Schoenendoosactie.nl Vanwege coronamaatregelen mogen de gevulde schoenendozen niet voor in de kerk gezet worden. U kunt deze bij binnenkomst afgeven bij de koster of bij de organisatoren thuis inleveren. Wilt u de actie alleen financieel steunen dan kan dat natuurlijk ook. U kunt hiervoor u bijdrage overmaken op de rekening van de kerkrentmeesters: NL17INGB0000628468 t.a.v. actie schoenendoos of in de in te leveren enveloppe doen. Als er vragen zijn naar aanleiding van de actie kunt u contact opnemen met : Jantina , Ashley of Jolanda

Agenda voor de komende week: Zaterdag 3 oktober 2020: 09.00-12.00 uur de Boekenbus op het kerkplein. Maandag 5 oktober 2020 19.00 uur Gebedskring. Dinsdag 6 oktober 2020 19.30 uur Kerkenraadsvergadering Woensdag 7 oktober 2020 19.45-21.15 Repetitie Cantorij aan de Lageweg Ten slotte: Mag ik u namens de kerkenraad een Gezegend weekend en goede week toewensen. De Heer is mijn licht en zijn liefde is mijn steun. Zijn eeuwige armen, waar ’k veilig op leun. Hij trok m’ uit het duister, zijn bloed kocht mij vrij. Mijn ziel rust in Jezus, mijn Redder is Hij. Mijn Redder is Hij, mijn Redder is Hij. Mijn ziel rust in Jezus, mijn Redder is Hij. (ELB 181). Toos Israel-Biesheuvel (Ouderling-Scriba).

Dit bericht is geplaatst in Aktueel. Bookmark de permalink.