Zondag: 23 juni 2019 10.00 u. Mw. J. Vree-van Dongen, dienst afsluiting winterwerk

De bloemen van zondag 9 juni naar dhr.Ed de Winter als teken van bemoediging en beterschap wens. Van zondag 16 juni gingen de bloemen naar mw. Coby Vermeulen met een hartelijke groet en beterschapswens vanuit de gemeente.

Zondag 9 juni 1e pinksterdag  ging tijdens de ochtend dienst ds T, Meijer uit Puttershoek voor en de cantorij verleende haar medewerking. De overdenking ging over Handelingen 2:1-13 ,we hoorde dat op Pinksteren alles omgedraaid werd, eerst moest de mens naar de heilige berg komen en opgaan zoals Mozes, maar op Pinksteren is de heilige geest vanuit de hemel gedaald naar de mens .Door de tekenen van storm en vuur maakt de Heilige Geest kenbaar hoe hij is .Gods Geest laat zich door niets en niemand tegenhouden .Hij komt naast je staan om je te bemoedigen om door te gaan en vol te houden.

Om 12. 00 u. was er de Pinksterpraise welke gehouden werd aan een prachtige locatie aan de Binnenmaas. Voorganger was Jorim Rietdijk .Het thema van de dienst was Woorden. We spreken allemaal woorden in onze eigen taal maar worden deze wel verstaan door de ander. De Geest van God geeft verbinding met elkaar, ook al spreek je elkaars taal niet , de verbondenheid met elkaar is voelbaar tijdens samenkomsten in de naam van Jezus

Zondag 16 juni   De voorganger was ds.L.Donkersloot, de overdenking ging over 1 Korintiers 3:21-4:8.Paulus maakt ons duidelijk dat het niet om status en groot spraak gaat ,God doet dit zelf ook niet. Hij geeft ons zijn onvoorwaarlijke liefde, die ons vast houd ,troost en nabij is ons hele leven. Het lied 416 verwoord dit: Ga met God en Hij zal bij je zijn,

                                  jou nabij op al je wegen

                                  met zijn raad en troost en zegen.

                                  Ga met God en Hij zal met je zijn.

Komende zondag: 23 juni om  10.00. u. gaat Mw. J. Vree-van Dongen voor, deze dienst heeft als thema ”luisteren we nog?”  als afsluiting van het winterwerk .

De nevendienst heeft het thema Ik maak je los In het verhaal van deze zondag komen we een man tegen die vast zit, om te voorkomen dat hij zichzelf verwondt. Maar telkens rukt hij zich weer los. Jezus gaat naar hem toe en verlost hem. De man gaat naar huis en vertelt iedereen wat er gebeurd is. Dit heeft zijn leven totaal veranderd.

Omzien naar elkaar.

In onze gemeente zijn  er meerdere zieken en mensen die rouw dragen. we wensen hen Gods nabijheid ,kracht  en een voorspoedig herstel toe.

Mw. vd Berg- Barendrecht, is weer terug in de Hoeksche Waard zij is verhuisd van Dordrecht naar de Rembrand in Oud Beijerland, wij hopen dat zij snel mag wennen in haar nieuwe woning.

 

Al gaat mijn weg door een donker dal, ik vrees geen gevaar, want U bent bij mij, uw stok en uw staf, zij geven mij moed. Psalm 23:4

 

Vrijdag 28 juni  is een ophaalochtend van hergebruik spullen gepland voor de Najaars- Rommelmarkt in Maasdam. Aanmelden a.u.b. tot 27 juni via 078-676 7188 dhr. v d Linden of 078- 676 1430 dhr Goud als u afstand wilt doen van goede spullen die voor hergebruik in aanmerking komen. Het is erg fijn als u de spullen in een stevige doos kunt verpakken. Grote t.v.’s, kasten, plastic tuinmeubilair en beschadigde spullen kunnen we niet meer aannemen omdat we daar geen afzet voor hebben. We zien u graag op 14 september bij onze Najaars-Rommelmarkt, waarvan de opbrengst ten goede komt aan onze kerk. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen via https://www.facebook.com/marktenmaasdam of www.kerkmaasdam.nl/activiteiten/rommelmarkt

De agenda voor de komende weken:  Woensdag 26 juni: 10.00-12.00 u. Inloop Gez. Kerken in de RK Kerk te Puttershoek donderdag 27 juni 10,00-12,00 u. inloop achter de plataan

 

Ten Slotte: Wil ik u namens de kerkenraad hartelijk groeten en Gods Zegen toewensen.

Wilma Meuzelaar-van Kesteren

Dit bericht is geplaatst in Aktueel. Bookmark de permalink.