Catechisatie voor de jeugd van 10-25!

Geloven is niet alleen iets voor mensen van boven de veertig. God wil er ook voor je zijn als je op de basisschool of de middelbare school zit of net begint met werken of studeren. De catechisatie is een plek om samen te ontdekken wie God voor ons wil zijn en wat Zijn bedoeling is met ons leven. In de maanden april en mei 2019 doen we een korte try-out onder leiding van Jan Kranendonk (kerkelijk werker uit ’s-Gravendeel).

Kijk voor meer informatie op deze site onder Jongeren/Catechisatie of op de uitnodiging die je binnenkort ontvangt.

Ben je nieuwsgierig wie Jan Kranendonk is, zondag 24 maart gaat hij voor in onze kerk!

Speciaal voor de ouders!

We vragen de ouders om vooraf expliciet bij jeugdouderling Björn aan te geven of we hun kind(eren) bij deze catechese try-out kunnen verwachten, zodat helder is op wie we wel en niet kunnen rekenen. Een stukje toewijding (in de vorm van een duidelijke keuze) kan helpen om elkaar te ondersteunen en stimuleren bij de geloofsopvoeding van onze kinderen, zoals ook beloofd is bij de doop. Mocht uw kind een keer door omstandigheden niet kunnen, dan stellen we het zeer op prijs als dat even gemeld wordt bij Jan (via de groepsapp die zal worden aangemaakt). Nog een tip: noteer de catechesedata van uw kind(eren) in de gezinsagenda!

Dit bericht is geplaatst in Aktueel. Bookmark de permalink.