Zondag 11 maart 10.00uur, ds. J. Prosman

Bloemen Zondag gingen de bloemen met hartelijke groet en beterschapswensen naar mw. H.van Bennekom-Both.

Afgelopen zondag ontmoetten we de Heer Jezus toen Hij in de tempel in Jeruzalem weer ruimte maakte voor de ontmoeting met God (Johannes 2:13-22). Die ruimte was namelijk ingenomen door economische activiteiten. Stel je voor, een winkel en een bankfiliaal in de kerk waardoor je eigenlijk niet meer God kunt ontmoeten. De ruimte van God in beslag genomen door mensen. Dat lijkt wel een beetje op vandaag! Al helemaal als je bedenkt dat Jezus erop wees dat de eigenlijke tempel van God Zijn lichaam was. Is er in ons leven plaats voor God? Ons hart hoort toch ook een tempel van God te zijn? Of is het in beslag genomen door andere (economische) activiteiten? En wat nu als Jezus die ruimte wil schoonmaken en weer wil inrichten voor waar het voor bedoeld is: om God te ontmoeten?

U kunt de dienst nog eens meemaken via kerkdienstgemist.nl – Maasdam.

Komende zondag lezen we, met de nevendienst mee, het verhaal van het teken van het brood. Rond Pasen gaat het immers om levensbrood ontvangen in de woestijn, zoals de Israëlieten het Manna ontvingen (Johannes 6:4-15). Jezus geeft te eten! Jezus krijgt van een jongen met vijf broden en twee vissen en Hij verdeelt die onder de mensen. Er is genoeg voor iedereen! Jezus laat ons hier vooruitblikken naar Goede Vrijdag (vers 51)…

De uitgangscollecte is voor Kerk in actie, binnenlands diaconaat: sociale supermarkt voor mensen die het nodig hebben in Almere.

Huwelijk Vrijdag 16 maart geven Hugo Kooiman en Marianne van den Berg elkaar het ja-woord! De kerkelijke inzegening van hun huwelijk is om 14.30u in onze kerk. We bidden voor het bruidspaar dat God hen zal zegenen met een lang en gelukkig huwelijk!

Omzien naar elkaar Als leerlingen van Jezus Christus zien we om naar onze zieken. We bidden voor hen, sturen een kaartje en/of brengen een bezoekje. Mij is een schuilplaats toebereid / in het paleis van U, mijn Koning. (Psalm 84:2).

Overleden Woensdag is onze zuster Adriaantje Goud overleden. Zij werd op enkele weken na 80 jaar! De uitvaart was dinsdagmorgen 6 maart. We herinneren haar als een stille vrouw die altijd klaarstond om te helpen. Dankbaar zijn we dat zij zich veilig wist in Gods vader-handen. We bidden voor Kees en Willeke en Maurice, haar kinderen, en voor allen die haar nabestaan, dat God hen troost en kracht geeft!

Kerkschoonmaak Helpt u mee op 17 en 19 maart? Geeft u zich op bij Rook de Vlaming (6764187) of Alie Zilverschoon (6767222).

De spaardoosjes hebben in de 40-dagen naar Pasen uiteraard uw volle aandacht. We sparen voor voor Kerk in actie: hulp aan moeders en kinderen uit Syrië in vluchtelingenkampen in Libanon.

Agenda 9/3 10.15-11.45 vrouwenBijbelkring, 19.30 catechese, 20.30 jeugdsoos; 10/3 vóór 16.00 kopij HC; 11/3 20.00 belijdeniskring; 12/3 20.00 Bijbelkring; 14/3 10.00-12.00 inloophuis gezamenlijke kerken Puttershoek en Maasdam in de RK kerk, 19.45 cantorij; 15/3 10.00-11.30 inloopochtend ‘Achter de Plataan’; 16/3 14.30 huwelijksdienst Hugo en Marianne, 19.30 catechese, 20.30 jeugdsoos; 18/3 20.00 belijdeniskring; 12/3 18.45 gebedskring, 19.00 moderamen, 20.00 ouderlingen.

Tenslotte Wil je Jezus ontmoeten en leven ontvangen uit Zijn hand? Kom dan naar de kerk om Hem te ontmoeten in Zijn gemeente!

Hartelijke groet, ds. Johan Prosman

Dit bericht is geplaatst in Aktueel. Bookmark de permalink.