Rooster voorgangers en ouderlingen van dienst 2019

DatumVoorganger 
06/01/2019Drs.R.D.van Schouwen Honselersdijk
13/01/2019Ds. L. Donkersloot, RidderkerkAftreden en Bevestigen Ambtsdragers
20/01/2019Hr. J.Kranendonk 's-Gravendeel
27/01/2019Prop.mw. C.E. Bakkker Sommelsdijk
03/02/2019Ds. D. Smink AlblasserdamHeilig Avondmaal
03/02/2019Zang uurtjeZang uurtje 16.00 uur
10/02/2019Mw. H van Dam-Pieters, UtrechtThemadienst
17/02/2019Mw.Ds. Lyonne Verschoor, Oud-BeijerlandAangepaste gezinsdienst voor mensen m.e.b.p.
24/02/2019Ds. G.J. Robbemont, Oud-Beijerland
03/03/2019Ds. T. Meijer, Puttershoek1e lijdenszondag
10/03/2019Drs. P. van Dam, Houten2e lijdenszond. 40 dagen 1
17/03/2019Ds. C. Haasnoot LisseBiddagdienst en Themadient 3e lijdenszond. 40 dagen 2
24/03/2019Hr. J.Kranendonk 's-Gravendeel4e lijdenszond. 40 dagen 3
31/03/2019Ds. C.D. van Alphen Numansdorp5e lijdenszond. 40 dagen 4
07/04/2019Drs. P. van Dam, Houten6e lijdenszond. 40 dagen 5
14/04/2019Ds. F.L. Rennes RotterdamPalmzondag. 7e lijdenszond. 40 dagen 6
18/04/2019Ds. T. Meijer, PuttershoekWitte donderdag Heilig Avondmaal
19/04/2019Mw. J. Vree van Dongen MaasdamGoede Vrijdag
21/04/2019Ds. R. ten Napel 's-GravendeelPasen
28/04/2019Mw. B. Broeren, Puttershoek
05/05/2019Ds. W. Hendriks, Mijnsheerenland
12/05/2019Pastor hr. R.W. Baas, GoudaThemadienst
19/05/2019Ds. C.D. van Alphen Numansdorp
26/05/2019Mw.Ds. A.J.T. Bouwman PapendrechtHeilig Avondmaal
26/05/2019Zang uurtjeZang uurtje 16.00 uur
30/05/2019Ds. F.L. Rennes RotterdamHemelvaarsdag Aanvang 9.30 uur !!
02/06/2019Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg
09/06/2019Ds. T. Meijer, PuttershoekPinksteren
09/06/2019Hr. Jorim Rietdijk, DordrechtPraise
16/06/2019Ds. L. Donkersloot, Ridderkerk
23/06/2019Mw. J. Vree van Dongen MaasdamAfsluiting winterwerk??
30/06/2019Drs. P. van Dam, Houten
07/07/2019Ds. A.D. Noordam DordrechtAfscheid nevendienst
14/07/2019Ds. L. Donkersloot, RidderkerkHeilig Avondmaal
14/07/2019Zang uurtjeZanguurtje 16.00 uur
21/07/2019Ds. J.H. Verwaal, Ureterp
28/07/2019Hr. Jorim Rietdijk, Dordrecht
04/08/2019Ds. L. Donkersloot, Ridderkerk
11/08/2019Ds. E. Agterhuis Heinenoord
18/08/2019Mw. H. van Dam-Pieters, Utrecht
25/08/2019Mw. B. Broeren Puttershoek
01/09/2019Ds. J.W. van den Bosch Aalsmeer
08/09/2019Ds. C. Haasnoot Lisse
15/09/2019Mw. B. Broeren PuttershoekThemadienst
22/09/2019Ds. G.H. van de Graaf RhoonHeilig Avondmaal
22/09/2019Zang uurtjeZang uurtje 16.00 uur
29/09/2019Mw.Ds. M. Berends-van WaardenbergStrartzondag
6-10- 2019Ds. E. Agterhuis HeinenoordIsraël zondag
06/10/2019Ds. A.A. van den Berg PuttershoekVriendendienst-Themadienst 16.00 uur
13/10/2019Ds. G.J. Robbemond, Oud-Beijerland
20/10/2019Ds. L. Donkersloot, Ridderkerk
27/10/2019Ds.A.P. Davelaar, Rotterdam
3-11- 2019Prop.hr. L.L. van den Dool, Nederhemert
10/11/2019Ds. E. Agterhuis HeinenoordDankdag Themadienst
17/11/2019Ds. F.L. Rennes RotterdamHeilig Avondmaal
17/11/2019Zang uurtjeZang uurtje 16.00 uur
24/11/2019Ds.mw. S.A. van de Graaf-Leentfaar RhoonEeuwigheidszondag Laatste zondag KJ
1-12- 2019Dhr. A.J. den Besten, Sliedrecht1e Advent
8-12- 2019Ds. T. Meijer Puttershoek2e Advent
15/12/2019Mw. J. Vree van Dongen Maasdam3e Advent Themadienst
22/12/2019Mw. B. Broeren, Puttershoek4e Advent
24/12/2019Ds. E. Agterhuis HeinenoordKerstnachtdienst
25/12/2019Ds. R. ten Napel 's-Gravendeel1e Kerstdag Dienst met de kinderen
29/12/2019Ds. J.W. van den Bosch Aalsmeer
31/12/2019Oudejaar Avonddienst 19.30 uur